J16GLVOU
Varioline žaluzija z 2 upravljalnima letvama in ročko
Art. Št. J16GLVOU
1
Vrtljiv gumb za lamelarno uporabo (na voljo v beli ali antracitni barvi)
zurück
2
upravljalna tirnica z ročajem
zurück
2
upravljalna tirnica z ročajem
naključno
na okenskem okvirju
v steklene luči, na ravnih ali kotnih steklenih trakovih
v steklene luči s konzolnim čevljem
min. /maks. masa
min. širina 30,8 cm / največja širina 120 cm
min. višina 40 cm / največja višina 200 cm
max. površina 2 m²
min. širina 30,8 cm / največja širina 133,2 cm
min. višina 40 cm / največja višina 150 cm
max. površina 2 m²
natakar
z zložljivim plastičnim ročajem in vrtljivim gumbom na zgornji palici
Barva lamele
Glede na najnovejšo zbirko
doplačila
Premikajoča se vrstica (št. artikla 29.1599 + dolžina)
kovinski ročaj (v beli ali antracitni barvi)
informacije
Če širina presega 62 cm, je potreben drugi upravljalni ročaj
Loading...
Podatkovni list izdelka
Naše barve lamel
Razpisno besedilo
J16GLVOU
Zur Ausführung kommen Aluminiumjalousien für Licht-, Blend- und Sichtschutz
für einen senkrechten Einbau im Innenbereich.
Angebotenes Fabrikat:                     LEHA
Angebotener Typ                              J16GLVOU
1. Lamellen
16mm breite Aluminiumlamellen in verschiedenen Farben laut aktueller LEHA-Kollektion, Lamellendicke 0,21mm, als Standard mit farblich passender Leiterkordel.
2. Ober-/Unterschiene
Stranggepresstes Aluminiumprofil in den Farben passend zur Lamelle,
Abmessung Breite 25 mm / Höhe 25 mm, Kunststoff-Endkappen an Profilfarbe angepasst